Zadzwoń do nas tel. +48 22 331 05 03

img
Kardiomonitor Vismo serii PVM-4000

Nowy monitor pacjenta, który zapewnia spokój podczas opieki nad pacjentem.

Monitor przyłóżkowy z serii Vismo ma trzy koncepcje.

Pierwsza koncepcja to bezpieczeństwo pacjenta.
Mamy różnorodne unikalne technologie, które zostały opracowane w celu poprawy opieki nad pacjentem. Na przykład,

  1. iNIBP, który wykrywa ciśnienie skurczowe podczas napełniania mankietu, umożliwia szybsze i łagodniejsze pomiary NIBP.
  2. Dzięki esCCO (szacowany ciągły rzut serca) możesz uzyskać informacje o objętości ze standardowych parametrów, takich jak EKG, SpO2 i NIBP.
  3. Wskaźnik wstrząsu będący częstością akcji serca / skurczowego ciśnienia krwi, który jest parametrem wspierającym przy wstępnej ocenie wstrząsu krwotocznego. SI może być stosowane jako wskaźnik leczenia krwawienia w momencie porodu lub cięcia cesarskiego. Wartość SI większa niż 1 wskazuje na wstrząs krwotoczny, co pozwala natychmiast rozpocząć odpowiednie leczenie
  4. cap-ONE to jedyny czujnik etCO2 w strumieniu głównym zarówno dla pacjentów zaintubowanych, jak i niezaintubowanych oraz dla oddychania przez nos i usta. CO2 jest wczesnym wskaźnikiem niewydolności oddechowej przed EKG lub SpO2 lub jakimkolwiek innym parametrem.

Druga koncepcja to dokładne monitorowanie.
Algorytm pomiarowy nowej serii Vismo jest taki sam, jak wysokiej klasy monitory Nihon Kohden. Aby zapewnić dokładność pomiarów, należy prawidłowo używać monitora. Ilustrowany samouczek na ekranie serii vismo prowadzi użytkownika do jego prawidłowego użytkowania i prowadzi do dokładnego monitorowania.

Trzecią koncepcją jest zmniejszenie obciążenia pracą opiekunów.

  1. Intuicyjna obsługa może skrócić czas pracy przy monitorze pacjenta i wydłużyć czas na opiekę nad pacjentem.
  2. Funkcja interbed będzie wspierać Cię, gdy będziesz musiał zarządzać wieloma pacjentami w różnych pokojach.
  3. Nowa seria Vismo została zaprojektowana z myślą o łatwości czyszczenia, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na zarządzanie higieniczne.

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej.

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej.