Zadzwoń do nas tel. +48 22 331 05 03

Respiratory
z rodziny elisa

poznaj gamę nowoczesnych respiratorów

CerebAir

przełomowy moduł pomiaru EEG

W trosce o dobro pacjenta

zobacz więcej o nas i naszych produktach

previous arrow
next arrow
Slider

SIEDZIBA GŁÓWNA:
DIAGNOS Sp. z .o.o.
z siedzibą w Warszawie
ul. Łączyny 4
02-820 Warszawa

e-mail: sekretariat@diagnos.pl

tel. +48 22 331 05 03

O firmie

DIAGNOS Sp. z o.o. działa na rynku medycznym od 2001r. Od tego czasu zyskaliśmy ugruntowaną pozycję solidnego i rzetelnego dostawcy sprzętu medycznego. Jakość świadczonych przez nas usług została doceniona przez wiele ośrodków medycznych, które wystawiły nam znakomite referencje i do chwili obecnej korzystają z naszej pomocy przy realizacji swoich projektów.

Misją firmy jest wyjście naprzeciw wszelkim oczekiwaniom i wyzwaniom, jakie napotyka każdy zajmujący się problematyką opieki zdrowotnej. Kierujemy się szeregiem innowacyjnych i zupełnie niestandardowych rozwiązań przestrzegając zawsze następujących zasad:

Prowadzimy bardzo ostrą selekcję oferowanych wyrobów. Mając doskonały zespół inżynierów potrafimy wybrać wyroby najlepsze, technologicznie nowoczesne, co gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie i możliwość ciągłego unowocześniania i rozbudowy.
Naszymi najważniejszymi partnerami są:

  • Nihon Kohden Corp. – oferujący najbardziej zaawansowane systemy monitorowania parametrów życiowych pacjenta, w tym doskonałe kardiomonitory serii G5 i G7, defibrylatory, elektrokardiografy, kapnografy i pulsoksymetry;
  • Löwenstein Medical (Heinen + Löwenstein) – jedno z wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie technologii medycznej, producenta wysokiej jakości aparatów do znieczulania i respiratorów, w tym respiratora oscylacyjnego dla neonatologii oraz respiratorów serii Elisa ;
  • Air Liquide Medical Systems (TAEMA) – solidnych respiratorów, w tym respiratora transportowego Monnal T60 oraz T60advanced;
  • LOW Teq – producenta systemu integrującego urządzenia monitorujące, pomiarowe i lecznicze, dostawcy elektonicznej dokumentacji medycznej;
  • Nasza działalność jest ponadto wspierana przez wiele zaufanych firm działających w Polsce i za granicą, które w pełni uzupełniają listę urządzeń niezbędnych przy realizacji dużych przedsięwzięć, takich jak: kompleksowe wyposażanie bloków operacyjnych, całych oddziałów szpitalnych czy szpitali.

Staramy się rozwiązać wszelkie problemy związane z doborem sprzętu, uzyskaniem środków na zakup, finansowaniem, importem, rejestracją, itp.

Chcąc umożliwić użytkownikom jak najpełniejsze wykorzystanie nowoczesnego sprzętu, staramy się jak najlepiej przygotować instrukcje obsługi i szkolenia, dbamy o poprawność wszystkich procedur atestacji i legalizacji, przywiązujemy też ogromną wagę do szybkości i jakości działania serwisu.

Ze względu na ogromną różnorodność wykonywanych w służbie zdrowia zadań, traktujemy każdego odbiorcę indywidualnie, dostosowując nasze działania do jego szczególnych potrzeb.

Z poważaniem,
Prezes Zarządu
Krzysztof Ciechański

Z przyjemnością informujemy, iż w roku 2021 firma obchodziła 20-lecie swojego istnienia. Dziękujemy naszym Klientom oraz Partnerom za udzielone nam zaufanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów.

Dane spółki:
DIAGNOS Sp. z o.o.
z siedzibą w Warszawie
ul. Łączyny 4; 02-820 Warszawa
tel.: +48 22-331-05-01..04
fax: +48 22-331-05-00

NIP: PL 951 20 13 594; REGON: 017313042; Nr rej. BDO: 000025418; KRS: 0000023018
Dokumentacja Spółki przechowywana jest w Sądzie Rejonowym dla Miasta St. Warszawy w Warszawie
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Wysokość kapitału zakładowego: 90 500,00 PLN
Bank: Alior Bank Spółka Akcyjna, ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa
Nr konta: 27 2490 0005 0000 4600 5601 2881

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej.

Materiał na stronie przeznaczony tylko dla osób profesjonalnej opieki medycznej.